Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "POLIFARB" sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie towarów i rozmieszczenie ich w obrębie magazynu

  • przygotowanie towaru do wysyłek dla klientów

  • dbałość o poprawną rotację i rozmieszczenie towarów w magazynie

  • dbałość o czystość i powierzone mienie

  • udział w inwentaryzacjach

  • przestrzeganie zasad BHP

  • obsługa systemu komputerowego i kasy fiskalnej

  • obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • wiedza i doświadczenie z zakresu gospodarki magazynowej

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

  • odpowiedzialność i dokładność

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • pracę w stałych godzinach