Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Emet- Impex SAO firmie

Emet- Impex SA

Błogosławionego Czesława 13C

Gliwice

Emet-Impex największa w Polsce sieć dystrybucyjna w branży armatury przemysłowej, automatyki i pomp, poszukuje aktualnie chętnych do pracy na stanowisko

Magazynier

MAGAZYNIER

OPIS STANOWISKA

  • Prace związane z kompletacją zleceń, rozładunkiem, załadunkiem
  • Prawidłowe zabezpieczenie i oznakowanie towarów
  • Prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie
  • Odpowiedzialność za ład, porządek i bezpieczeństwo na swoim stanowisku pracy.
  • Współpraca z działem logistycznym oraz handlowym.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia zawodowego lub średniego
  • Minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Mile widziane uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Praktycznej wiedzy z zakresu zwyczajów i technik magazynowania
  • Dyscypliny, zaangażowania i wzorowej organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pracę w 8-godzinnnym systemie pracy

Ogłoszenie archiwalne