Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2352–4500 zł brutto / mies.
  • Pełny etat
  • 19.06.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VITAL LOGISTICS sp. z o.o.

    Magazynier

    Miejsce pracy: Gliwice
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Praca w jednym z największych magazynów w Polsce (magazyn Tesco w Gliwicach) polegająca na kompletacji towaru tj. załadunku towarów, produktów na palety zgodnie z listą zamówień generowaną przez system komputerowy.

    Obowiązki:

    • Praca na wózkach jezdniowych (unoszących) po wcześniejszym pełnym przeszkoleniu. Możliwość uzyskania certyfikatu na wózki unoszące
    • Praca zarówno dla Kobiet jak i Mężczyzn (także dla studentów)
    • Również praca weekendowa lub na część etatu.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane. Pełne szkolenie przed podjęciem pracy
    • Praca zmianowa (6-14;14-22;22-6;24-8;8-16)
    • Chęci do pracy i samodoskonalenia

    Oferujemy:

    • Długookresowa umowa (już pierwsza umowa aż do 2024 roku)
    • W pełni płacone ubezpieczenie emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne
    • Stabilna praca w ramach umowy cywilno-prawnej z możliwością samorozwoju i awansu
    • Wynagrodzenie zależne od wyników w pracy od 14,70zł na godzinę do ponad 25zł za godzinę. Średnio około 19zł na godzinę.
    • Możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb (również praca weekendowa lub w niepełnym wymiarze)
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka unoszącego i uzyskania certyfikatu
    • Pracę w jednym z największych magazynów w Polsce dla międzynarodowej sieci handlowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA

    Informuję Panią/Pana, że:

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Vital Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Na piasku 3/1
    dane będą przetwarzane w celu rekrutacji, selekcji i doboru kandydatów do świadczenia usług w Vital Logistics sp. z o.o.
    Podanie danych w celu rekrutacji, selekcji i doboru kandydatów do świadczenia usług w Vital Logistics sp. z o.o jest dobrowolne.
    Dane będą udostępniane następującym podmiotom:

    GĄSIEWSKI PODNIESIŃSKI ROMAN I WSPÓLNICY (Al. Grunwaldzka 184 Gdańsk) w zakresie obsługi prawnej w celu podpisania umowy zlecenia.

    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy, albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane

    Pouczony/a o prawie do wycofania mojej zgody oświadczam, iż zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w niektórych lub wszystkich celach wskazanych w przekazanej mi klauzuli informacyjnej.

    Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o moich prawa wynikających z powyższej zgody przed jej wyrażeniem.
    Moja zgoda jest dobrowolna i nie jest warunkiem zawarcia jakiejkolwiek umowy.
    Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie w zwykłej formie pisemnej.
    Wiem, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    Mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    Mam prawo do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    Otrzymałem/am kopię danych osobowych podlegających przetwarzaniu.
    Mam prawo żądania od administratora niezwłocznego sprostowania dotyczących mnie danych osobowych, które są nieprawidłowe a z uwzględnieniem celów przetwarzania, prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia.
    Moje dane osobowe przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych moich działań ograniczających tę zgodę, w przypadku niezbędności danych do wykonania umowy – przez czas jej wykonywania, a w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.

    Administratorami moich danych osobowych będą podmioty z Grupy Vital Logistics, a także inne podmioty, z którymi Grupa Vital Logistics współpracuje, wymienione w klauzuli informacyjnej.

    Podstawa prawna przetwarzania danych:

    Artykuł 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).