Magazynier

SuperDrob S.A.

  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostarczonego towaru,

  • sprawdzanie dat ważności towarów,

  • wydawanie towarów na działy produkcyjne zgodnie z zamówieniem,

  • bieżące monitorowanie zapasów magazynowych,

  • załadunek i rozładunek aut,

  • obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych,

  • sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z dokumentacją,

  • zabezpieczanie towaru w magazynie.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • uprawnienia na wózki unoszące oraz podnośnikowe (UDT),

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Prześlij do nas swoją aplikację

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Skontaktujemy się z Tobą

4

Rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy