Oferta pracy

Magazynier

Rockfin Sp. z o.o.O firmie

Rockfin Sp. z o.o.

Fryderyka Chopina 54

Gorlice

Przez 29 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych inżynierów.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami tj. Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Gorlice, woj. małopolskie

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru oraz jego identyfikacja
  • Kompletacje elementów projektowych zgodnie z wykazem
  • Współpraca z innymi działami tj. produkcja, zakupy, jakość
  • Bieżąca kontrola zapasów magazynowych
  • Obsługa transakcji magazynowych w systemie komputerowym
  • Załadunki/rozładunki oraz wysyłki towarów do odbiorców
  • Współpraca z przewoźnikami krajowymi i zagranicznymi
  • Zabezpieczanie materiałów przed zniszczeniem, uszkodzeniem, skorodowaniem i zanieczyszczenie

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe i praktyczna umiejętność ich obsługi
  • Umiejętność obsługi komputera i programów z Pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • Interesującą i wymagającą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Szkolenia, możliwość uczenia się i wymiany doświadczeń w projektach dla największych światowych Klientów
  • Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, studiów i nauki języka obcego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy