Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

"PRODUCTS" ROMANISZYN I ROMANISZYN Sp. j.

Żwirowa 5k

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw

  • składowanie i przemieszczanie towaru w magazynie i w sklepie

  • obsługa stanowiska sprzedażowego

  • aktywna obsługa klientów sklepu

  • dbałość o estetykę oraz bieżące uzupełnianie towaru na regałach ekspozycyjnych

  • czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • otwartość oraz zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

  • dyspozycyjność i sumienność

  • uczciwość

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju

  • szkolenia doskonalące

  • miejsce pracy - Gorzów Wielkopolski

FIRMA „PRODUCTS” ROMANISZYN i ROMANISZYN SPÓŁKA JAWNA

zajmuje się świadczeniem usług cmentarnych oraz handlem detalicznym i hurtowym.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Możliwość zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ lub kontakt osobisty w siedzibie Spółki w Gorzowie Wlkp., przy ul. Żwirowa 5k lub pod numerem telefonu : 95 7819274