Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o.

  • Mosiężna 21, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Mosiężna 21

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

Nasz Zespół pomoże Ci wdrożyć się w obowiązki związane z:

-rozładunkiem transportu z uwzględnieniem zasad BHP,

-zapoznaniem materiału i jego kompletacją,

-sposobem opisywania skrzyń,

-utrzymaniem porządku na stanowisku pracy,

-współpracą z mistrzami i brygadzistami działu produkcji.

Nasze wymagania

Jeśli:

- posiadasz uprawnienia na wózek widłowy UDT,

- masz doświadczenie w pracy w zespole

Dołącz do I.M.C.!

To oferujemy

-Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

- Atrakcyjne wynagrodzenie premiujące posiadane kwalifikacje i zaangażowanie,

- Szeroki pakiet socjalny (system premii, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, zwrot kosztów dojazdów do miejsca pracy),

- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ustalanie ścieżki kariery,

- Możliwość pracy w projektach międzynarodowych,

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.

O nas

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w 2006 roku. Zaczęliśmy działalność od sprzedaży maszyn i urządzeń przemysłowych a od 2008 produkujemy konstrukcje stalowe, głównie dla przemysłu dźwigowego i kolejowego. Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 3834, DIN 18800, ISO 15085 w najwyższych klasach. Nasz zespół tworzą eksperci i specjaliści w swej dziedzinie i dzięki temu uzyskujemy wysoką jakość produktów.