Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp.K.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu części zamiennych,

  • Prowadzenie i rozliczanie dokumentacji związanej z dostawami i wydawaniem części zamiennych w autoryzowanym serwisie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Dobra obsługa programów komputerowych magazynowych oraz pakietu MS Office

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników

  • Otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

- Pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku

- Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz motywujący system premiowy

- System profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych

- Interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności

- Profesjonalne narzędzia pracy

- Miłą i przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowanie ofertą prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o wysłanie aplikacji klikając „Aplikuj” z dopiskiem w tytule wiadomości: „Magazynier Gorzów”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Grupa Mojsiuk, to przedsiębiorstwo handlowo – usługowe, z zakresu motoryzacji. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej, www.mojsiuk.pl.