Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

JUST FUN S.C.

3 3003 400 brutto / mies.
  • Myśliborska 21
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Myśliborska 21

Gorzów Wielkopolski

Firma JUST FUN jest wiodącym, światowym producentem akcesoriów i elementów konstrukcyjnych wyposażenia placów zabaw, obecnym na rynku od blisko 17 lat.

Magazynier

Opis Stanowiska:

  • Realizowanie zamówień klientów, tj. pakowanie i wysyłanie towarów
  • Przyjmowanie towaru na magazyn
  • Kontrolowanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Dbanie o porządek w magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Miłą atmosferę
  • Ciekawą pracę w młodym i energicznym zespole
  • Dodatkowe benefity - karta MultiSport

Ogłoszenie archiwalne