Oferta pracy

Magazynier

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gostyń, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Magazynier

Opis stanowiska:

  • załadunki towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • prace porządkowe w magazynie (okresowe inwentaryzacje),
  • obsługa komputera,
  • praca z dokumentacją,
  • praca w systemie zmianowym.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność w zakresie pracy zmianowej,
  • umiejętność obsługi komputera (praca z systemem).

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę stałą na pełen etat bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - tym wyższe, im większe masz doświadczenie,
  • premie i dodatki do wynagrodzenia,
  • dodatki pozapłacowe (m.in. karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, nagrody pieniężne itp.),
  • liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • poszanowanie Twojego zdrowia i bezpieczną pracę w zgodzie z wszelkimi przepisami.

Zainteresowany? Wyślij CV!
Oferta dotyczy pracy stałej - bezpośrednio u naszego klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne