Logo Pracuj.pl

Magazynier

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "PLASTJAN"O firmie

3 400–4 000
brutto / mies.
  • Grzywna (pow. toruński)
    Grzywna (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji oraz wydawanie wyrobów sprzedanych,
  • Właściwe ewidencjonowanie przyjmowanych i wydawanych wyrobów gotowych,
  • Bezpieczne przechowywanie oraz prawidłowe zabezpieczenie wyrobów gotowych,
  • Przewóz towaru z zakładu produkcyjnego na magazyn busem,
  • Załadunek sprzedanych wyrobów gotowych na samochód w stanie nienaruszonym, sprawdzenie należytego zabezpieczenia wyrobów na czas transportu,
  • Właściwe, zgodne z instrukcją oznakowanie dostaw wyrobów gotowych,
  • Przyjmowanie reklamowanego wyrobu i przekazanie do przerobu,
  • Prowadzenie okresowych inwentaryzacji w magazynie.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. "B",
  • Samodzielność w powierzonych działaniach, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole.

Mile widziane

  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie motywacyjne,
  • Pracę w ambitnym zespole ludzi, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość długotrwałej współpracy,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "PLASTJAN"

Firma PLASTJAN od 25 lat zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Głównymi produktami są wieszaki do odzieży.

Magazynier, Grzywna (pow. toruński)