Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Halinów, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-04-19
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sklep internetowy poszukuje kandydata na stanowisko

    Magazynier

    Miejsce pracy: Halinów, Mińsk Mazowiecki (okolice)

    Główne obowiązki:

    • kompletowanie produktów na podstawie zamówień,
    • współpraca z kurierami,
    • rozkładanie towaru w magazynie,
    • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw,
    • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

    Wymagania:

    • chęć do pracy,
    • komunikatywność,
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
    • pracę pn-pt od 8 do 17 oraz w co drugą sobotę,
    • zniżki na produkty firmowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.