Oferta pracy

Magazynier - Handlowiec

Elektro-Spark Sp. z o.o.O firmie

  • Terespolska 61
    Siedlce, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Elektro-Spark Sp. z o.o.

Terespolska 61

Siedlce

Działamy na rynku od 1991 roku, jesteśmy dziś jednym z najbardziej nowoczesnych i doświadczonych dostawców produktów dla branży elektrotechnicznej w Polsce. Dziś nasze oddziały znaleźć można w całej Polsce. Zatrudniamy 110 osób.

Sprzedaż firmy wynosi 160 mln zł.

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur
  • Wydanie towaru z magazynu
  • Przyjęcie towaru do magazynu
  • Rozmowy handlowe
  • Przygotowanie ofert handlowych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Wysoka samodzielność oraz komunikatywność,
  • Silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność kształtowania własnego czasu pracy,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • Wykształcenie średnie

Oferujemy:

  • Współpracę z rzetelną i dynamiczną firmą,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Gruntowne przeszkolenie z wiedzy dotyczącej branży elektrotechnicznej,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy