Oferta pracy

Magazynier (HC Cargo)

Robert Bosch Sp. z o.o.

  • Firlika 26, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Firlika 26

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu

  • Rozładunek, załadunek oraz rozkładanie towaru zgodnie z procedurami firmy

  • Zapewnienie płynnej logistyki i składowania towarów

  • Wszelkie prace magazynowe przy wykorzystaniu wózka widłowego

  • Dbanie o porządek na miejscu pracy

  • Prace przy inwentaryzacji towaru

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym miejscu pracy- minimum 1 rok

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ( mile widziane )

  • MS Office- podstawowa znajomość

  • Sumienność, dokładność i rzetelność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę

  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy

  • Szeroka oferta szkoleń, konferencji i webinarów

  • Prywatna opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Półkolonie dla dzieci pracowników

  • Masaże biurowe

  • Usługi prawnika

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

3

Spotkanie z managerem wyższego szczebla

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały świat przyszłości? Zarówno w obszarze rozwiązań technologicznych dla domu, motoryzacji i przemysłu - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Dzięki innowacyjnym pomysłom tworzymy technologie jutra. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Staramy się, aby praca w naszej firmie umożliwiała osiągnięcie zdrowej równowagi między celami zawodowymi i prywatnymi, ponieważ wiemy, że jest to źródło kreatywności i satysfakcji zawodowej. Ciągła nauka i regularne zmienianie perspektywy są mocno zakorzenione w naszej kulturze. Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Sprzedaż, Marketing, Obsługa klienta, IT, Logistyka, Serwis, Księgowość, Controlling, HR i Administracja

Przewiń do profilu firmy