Magazynier (HC Cargo)

Robert Bosch Sp. z o.o.

  • Firlika 20, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Firlika 20

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu

  • Rozładunek, załadunek oraz rozkładanie towaru zgodnie z procedurami firmy

  • Zapewnienie płynnej logistyki i składowania towarów

  • Wszelkie prace magazynowe przy wykorzystaniu wózka widłowego

  • Dbanie o porządek na miejscu pracy

  • Prace przy inwentaryzacji towaru

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym miejscu pracy- minimum 1 rok

  • MS Office- podstawowa znajomość

  • Sumienność, dokładność i rzetelność

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Możliwości rozwoju kariery w obrębie firmy Robert Bosch

  • Szeroki dostęp do szkoleń, konferencji i webinarów

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie

  • Mutisport, dofinansowanie do posiłków pracowniczych, kursy językowe

  • Wiele benefitów dla rodzin (np. kolonie letnie dla dzieci)

  • Pakiet relokacyjny

  • Zniżki na produkty firmy Robert Bosch

  • Program poleceń pracowniczych

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

3

Spotkanie z managerem wyższego szczebla

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Przewiń do profilu firmy