Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Uroda Polska Sp. z o. o.

  • Iława

    Iława, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień do wysyłki

  • Rozładunek i załadunek aut.

  • Transport towaru między magazynami

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Współpraca z działem logistyki i sprzedaży

  • Sumienność, dokładność oraz uczciwość

  • Obsługa wózka jezdniowego

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • Stanowisko w stabilnej firmie;

  • Umowę o pracę na okres próbny

  • Praca jednozmianowa ,ośmiogodzinny system pracy

  • Wynagrodzenie brutto od 4 000 do 4 000 PLN + premia