Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Importer drobnego sprzętu AGD

ADLER Sp. z o.o.

umowa o pracę
4 5005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Praca w magazynie niskiego składowania o powierzchni 18.000 m2, drobny sprzęt AGD.

Przygotowywanie do wysyłki palet i paczek.

Wydawanie towaru.

Rozładunek kontenerów.

Atrakcyjny system motywacyjny

Adres Warszawa Bliska Wola

Nasze wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracowitość

Kondycja, dokładność, odpowiedzialność

Uprawnienia na wózki widłowe

Aktualne badania lekarskie

To oferujemy

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Od 27 lat kierujemy się ideą udostępnienia wysokiej jakości urządzeń jak największej liczbie odbiorców. Dzięki dokładnemu poznaniu potrzeb gospodarstw domowych, stworzyliśmy ponad 800 produktów, które do tej pory zostały docenione w 36 krajach na całym świecie. Klienci wybierają nasze produkty ze względu na komfort zastosowania, atrakcyjny wygląd oraz dobrą relację ceny do jakości. Podążamy za zmieniającymi się trendami rynkowymi, by cały czas spełniać oczekiwania wymagających klientów, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Produkty naszych marek posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty wymagane prawem.