Oferta pracy

Magazynier Inter Cars

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw

  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek

  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów

Nasze wymagania

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera

  • Skrupulatności i dokładności

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania dalszej współpracy

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Ponadto prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Filia w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy