Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Tools World Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Międzynarodowa  Grupa Holdingowa TOOLS WORLD, zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją narzędzi ręcznych, poszukuje  zmotywowanej i ambitnej osoby do objęcia stanowisko:

Magazynier

OBOWIĄZKI

  • Przyjmowanie, właściwe przechowywanie i wydawanie towaru z magazynu
  • Prawidłowe dokonywanie załadunku i zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami w czasie transportu
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Bieżąca obsługa operacji magazynowych
  • Kompletację oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów
  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Utrzymanie czystości i porządku w magazynie

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie firmy dystrybucyjnej
  • Znajomości zasad gospodarki magazynowej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (niekonieczne)

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w godzinach 8:00 - 16:00 (poniedziałek - piątek)
  • 3 miesiące okresu próbnego (umowa o pracę)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Zniżkę na produkty firmowe
  • Możliwość zaparkowania samochodu
  • Dojazd autobusami miejskimi 703 i 711

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne