Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Janów Podlaski (pow. bialski), lubelskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy - to właśnie Bakalland S.A.!

Magazynier
Miejsce pracy: Janów Podlaski (pow. bialski)

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie środków niezbędnych do produkcji
  • Załadunek, rozładunek jak i składowanie surowców, opakowań i wyrobów gotowych zgodnie z zasadą FEFO
  • Dbanie o utrzymanie właściwego układu w magazynie: surowców, opakowań i wyrobów gotowych w sposób bezpieczny, przestrzegając przy tym zasady techniki składowania
  • Utrzymanie porządku i czystości w magazynie
  • Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji
  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i zagrożeń związanych z procesem magazynowania

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • Mile widziana znajomość WMS

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach organizacji

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Bakalland S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.