Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

5 5105 980 brutto / mies.
  • Poznańska 34, Jasin (pow. poznański)
    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Poznańska 34

Jasin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Zaopatrywanie produkcji w komponenty

  • Dbanie o efektywne działanie w zakresie gospodarki magazynowej

  • Kierowanie wózkiem widłowym

  • Proste prace magazynowe

  • Przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Gotowość do pracy w systemie IV brygadowym (grafik w układzie: 2-3 dni pracujące/2-3 dni wolne – ok. 15 dni pracujących w miesiącu)

  • Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 5510 do 5980 zł brutto z premiami(zal. od doświadczenia)

  • Możliwość rozwoju

  • Opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Dofinansowanie do karnetów sportowych

  • Wczasy pod gruszą

  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • pomoc w legalizacji pracy dla Cudzoziemców

Deceuninck, nieprzerwanie od 80 lat jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz materiałów kompozytowych.

Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, innowacyjnością i troską o środowisko naturalne. Ale to nie wszystko. Nasz rozwój nie był by możliwy, gdyby nie zespół. To utalentowani, zaangażowani i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu, dlatego dla nich i dzięki nim zmieniamy się na lepsze.

Przewiń do profilu firmy