Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Morse Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunki i załadunki samochodów za pomocą odpowiedniego sprzętu,

  • Transport i magazynowanie komponentów na regałach wysokiego składowania,

  • Przyjmowanie dostaw do systemu SAP,

  • Obsługa dostaw/wysyłek kurierskich,

  • Komisjonowanie komponentów oraz zaopatrywanie produkcji w oparciu o system KAN-BAN,

  • Magazynowanie gotowych wyrobów,

  • Przygotowywanie i realizowanie wysyłek do klienta,

  • Kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi,

  • Kontrola i nadzór nad zapasem nieprodukcyjnym (opakowania),

  • Raportowanie odpowiednich wyników,

  • Utrzymywanie standardów bezpieczeństwa i jakości poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,

  • Umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP oraz politykę jakości,

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna),

  • Doświadczenie w obsłudze i użytkowaniu wózków widłowych czołowych oraz wysokiego składowania, mile widziana obsługa wózka systemowego,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wymagana znajomość obsługi komputera – MS Office z naciskiem na EXCEL,

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Kreatywność, pomysłowość i duże zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Nastawienie na realizację powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet socjalny m.in: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

BorgWarner Inc. jest amerykańskim koncernem napędzającym rynek motoryzacyjny. Produkujemy komponenty oraz systemy zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach silnikowych. Jako lider produktów z ponad 130-letnim doświadczeniem wspieramy przemysł w realizacji rozwiązań technologicznych dla małych i średnich samochodów oraz zastosowań do pojazdów ciężarowych i terenowych.

Przewiń do profilu firmy