Oferta pracy

Magazynier

GABONAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma, zajmująca się sprzedażą online profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu oraz specjalistycznej pielęgnacji twarzy i ciała.
W związku z rozwojem w Polsce i na rynkach Unii Europejskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier

Miejsce pracy: Jawczyce (pow. warszawski zachodni)

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towarów dostarczanych do magazynu
  • sprawdzanie przyjętego towaru pod względem ilościowym oraz jakościowym
  • kompletowanie zamówień
  • wydawanie zrealizowanych zamówień
  • prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus system premiowy)
  • pakiet medyczny Enel-Med
  • zniżki pracownicze na zakupy kosmetyków
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zajęcia z trenem personalnym w siłowni firmowej
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8.00-16.00
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy