Logo Pracuj.pl

Magazynier

Meinert Sp. z o.o.O firmie

  • Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Aktualnie w związku z rozwojem firmy dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko magazynier.

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki).

To oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, ubezpieczenie medyczne oraz szkolenie na wózek widłowy.
  • System pracy 2 zmianowy.

Meinert Sp. z o.o.

Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje wysokiej jakości lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości.

Dodatkowe informacje

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, zostaną powiadomieni mailem lub telefonicznie o terminie i miejscu naboru.

Adres siedziby

MEINERT Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 53

PL-58-500 Jelenia Góra

www.arcus.world

Magazynier, Jelenia Góra