Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier (k/m)

Vet Planet Sp. z o.o.

Ernsta Petersona 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień, przygotowanie towarów do wysyłki,

  • Stosowanie procedur magazynowych,

  • Rozmieszczenie towarów na magazynie,

  • Rozładunek i załadunek,

  • Dbanie o porządek w magazynie,

  • Dbanie o powierzony sprzęt,

  • Prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami,

  • Praca przy użyciu skanerów,

  • Udział w cyklicznych inwentaryzacjach,

Nasze wymagania

  • Mile widziane uprawnienia na w/w - UDT

  • Doświadczenie pracy na magazynie w/s min rok

  • Solidarność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Rozwaga

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Stałe godziny pracy

  • Wsparcie doświadczonych liderów i specjalistów

  • Fantastyczną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Vet Expert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy operującej w kraju jak i wielu zagranicznych rynkach (w tym Europa, Azja, Ameryka Południowa, Bliski Wschód), które nieustannie poszerzamy.

Przewiń do profilu firmy