Oferta pracy

Magazynier (k/m)

CEDC International

  • Łubna (pow. piaseczyński)

    Łubna (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Rozładowanie transportów (dostaw) i kontrolę pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym

  • Zachowanie ścisłej dyscypliny lokacyjnej wyrobów

  • Prawidłowe przygotowanie i zabezpieczenie wyrobów do wydań i wysyłek

  • Prawidłowość załadunku towarów na środki transportu

  • Udział w inwentaryzacjach magazynowych

  • Sprawdzenie zgodności dostarczonych/ wydanych towarów ze specyfikacją

  • Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

  • Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku magazyniera min. 0,5 roku

  • Charakteryzujesz się zaangażowaniem i motywacją do pracy

  • Jesteś rzetelny i systematyczny

  • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę u lidera rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie i dodatki (weekendowe, frekwencyjne)

  • Możliwość zgłaszania własnych pomysłów, usprawnień i wygrywania nagród

  • Możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach

  • Udział w konkursach pracowniczych

  • Pakiet benefitów (Opiekę medyczną Lux Med, Kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie współfinasowane przez pracodawcę, świadczenia z ZFŚS, dostęp do nauki języków na platformie eTutor w korzystnej cenie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

Przewiń do profilu firmy