Magazynier K/M

Grupa FIEGE Polska

3 8004 560 brutto / mies.
  • Świecko (pow. słubicki)

    Świecko (pow. słubicki), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:poniedziałek-piątek, co drugi tydzień niedziela-czwartek
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie i wydawanie towarów

  • Będziesz dbać o właściwe rozmieszczenie towarów

  • Będziesz prowadził proste czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT - warunek konieczny

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie praktyczne w kierowaniu wózkami widłowymi

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w bezpiecznych warunkach (brak chemikaliów, bezzapachowe środowisko pracy)

  • przyjazną atmosferę pracy w niedużym zespole

  • bezstresowe wdrożenie do pracy - pomoc i wsparcie opiekunów w pierwszych tygodniach pracy

  • pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne dla dzieci, bony na święta, imprezy integracyjne, konkursy pracownicze, benefit urlopowy)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • benefit urlopowy

  • bony świąteczne

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W naszej placówce w Świecku, w imieniu jednego z naszych klientów, zarządzamy magazynem wysokiego składowania oraz realizujemy kompletną obsługę łańcucha dostaw. Głównymi towarami, jakie trafiają na nasz magazyn są produkty dla domu i ogrodu, które następnie dystrybuujemy do klientów indywidualnych.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszym centrum dystrybucyjnym w Świecku.

Przewiń do profilu firmy