Oferta pracy

Magazynier (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów do/z magazynu zgodnie z zasadami organizacyjnymi Spółki i obowiązującym ustawodawstwem państwowym w zakresie obrotu materiałami koncesjonowanymi
  • prowadzenie ewidencji obrotu materiałowego
  • terminowe zabezpieczanie poszczególnych komórek organizacyjnych w materiały niezbędne do realizacji zadań produkcyjnych i serwisowych
  • współpraca z kontrolą jakości
  • wykonywanie prac transportowych
  • ewidencjonowanie danych w systemie ERP
  • obsługa urządzeń: komputer, drukarka, niszczarka, wózki ręczne

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • konieczność uzyskania zgody na obrót materiałami koncesjonowanymi
  • samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość systemu ERP
  • uprawnienia m. in.: wózki widłowe UDT kategoria II WJO
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy