Oferta pracy

Magazynier/ka

No Limit Sp. z o.o.O firmie

No Limit Sp. z o.o.

Pałacowa 26

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Sortowanie i pakowanie towaru,

  • Kompletowanie zamówień,

  • Przeładunki i rozładunki,

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru.

Nasze wymagania

  • Gotowość do długoterminowej współpracy,

  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy ze skanerem oraz na magazynie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub zlecenie-jesteśmy elastyczni),

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, raz na 3 tygodnie zmiana nocna (02:00-10:00),

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia,

  • Możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe UDT na koszt pracodawcy,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Kompleksowe szkolenia dla osób bez doświadczenia,

  • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy