Magazynier/ka

Grupa FIEGE Polska

  • Okunin 1, Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Okunin 1

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • będziesz przyjmować i wydawać towary do i z magazynu oraz oznaczać je w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe

  • nauczysz się właściwe rozmieszczać towar na powierzchni magazynu

  • zadbasz o ład i porządek na stanowisku pracy

  • poznasz proste czynności administracyjne związane z gospodarką magazynową

  • będziesz informować przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Nasze wymagania

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w centrum dystrybucyjnym funkcjonującym od ponad 20 lat na rynku (90% naszych pracowników ma umowy na czas nieokreślony)

  • wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników

  • umowę o pracę oraz przejrzysty system wynagradzania i premiowania (wynagrodzenie zasadnicze od 3500 zł brutto + 525 zł brutto średniej premii miesięcznej)

  • gwarantowaną podwyżkę po 12 miesiącach

  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatek urlopowy, premie świąteczne i paczki dla dzieci)

  • miejsce pracy, gdzie relacje i dobra atmosfera są priorytetem!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatek urlopowy

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych.

W Nowym Dworze Mazowieckim pracujemy na rzecz klienta z branży obejmującej środki do automatycznego zmywania naczyń, czyszczenia powierzchni oraz prania i pielęgnacji tkanin. Zajmujemy się procesami magazynowymi takimi jak: przepływ i składowanie produktów oraz realizowanie dostaw poprzez zapewnienie środków transportowych.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Przewiń do profilu firmy