Oferta pracy

Magazynier/ka

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Pracownicy zajmują się pakowaniem, sortowaniem oraz metkowaniem odzieży i innymi pracami zleconymi przez Przełożonego.

Nasze wymagania

  • Dla nas nie liczy się doświadczenie!

  • Chęć podjęcia stałej współpracy jest dla nas priorytetem.

  • Chcemy stworzyć zespół, który będzie w zgranej atmosferze współpracował ze sobą latami!

To oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości od 2950 zł brutto

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Pracę dwu zmianową;

  • Umowę o pracę;

  • Darmowe obiady każdego dnia!;

  • Darmowy transport pracowniczy;

AWG Sp. z o.o.

Chcesz pracować w miłym i zgranym zespole? Masz już dosyć pracy w weekendy i wychodzenia z niej późnym wieczorem? Chcesz wspomóc nasz zespół w przygotowaniu zamówień składających się z odzieży i znaleźć w końcu stałe zatrudnienie?

Dla nas nie liczy się płeć i wiek! To jest oferta skierowana właśnie do Ciebie!

Lokalizacja: Ameryka pod Olsztynkiem

Przewiń do profilu firmy