Magazynier/ka - Operator/ka wózka widłowego (mozliwość zrobienia kursu)

AQUILA Brzeg Sp. z o.o.O firmie

3 500–4 500
brutto / mies.

AQUILA Brzeg Sp. z o.o.

Parkowa 28

Skarbimierz (pow. brzeski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn;
  • Przygotowania towarów do wysyłki i załadunek zgodnie ze specyfikacją.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilną, ambitną i interesującą pracę w organizacji o zasięgu międzynarodowym;
  • Pakiet medyczny „Luxmed” dla pracownika i jego rodziny;
  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Motywujące wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania;
  • Kurs obsługi wózka jezdniowego UDT.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Aquila Brzeg Spółka z o.o.,. będąca członkiem międzynarodowej grupy VPK Packaging, producent tektury falistej.

Magazynier/ka - Operator/ka wózka widłowego (mozliwość zrobienia kursu), Parkowa 28, Skarbimierz (pow. brzeski)