Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier/ka - Operator/ka wózka widłowego

AQUILA Brzeg Sp. z o.o.

3 5004 500 brutto / mies.
  • Parkowa 28, Skarbimierz (pow. brzeski)
    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Parkowa 28

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn;

  • Przygotowania towarów do wysyłki i załadunek zgodnie ze specyfikacją.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT /wózki jezdniowe;

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;

  • Gotowość do pracy na trzy zmiany.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Motywujące wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania;

  • Stabilną, ambitną i interesującą pracę w organizacji o zasięgu międzynarodowym;

  • Pakiet medyczny „Luxmed” dla pracownika i jego rodziny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Poszukujesz pracy w obszarze produkcji?

Chcesz doskonalić swoje umiejętności w jednej z najlepiej rozwijających się firm w Polsce? Świetnie trafiłeś! Produkujemy najlepszej jakości tekturę falistą, by pomagać tworzyć wyjątkowe opakowania, które zachwycają klientów. Dołącz do nas i twórz razem z nami biznes na fali!