Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.

Magazynier/ - ka

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.O firmie

Łukasińskiego 110

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie magazynu surowców i opakowań: przyjmowanie, wydawanie i ewidencja towaru

  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego i wydawanego towaru, palet i opakowań zwrotnych

  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej, prowadzenie ewidencji towaru, palet i opakowań zwrotnych (przychody / rozchody)

  • Wyznaczanie miejsca i sposobu składowania towaru w magazynie

  • Przestrzeganie zasad i warunków przechowywania (m.in.: temperatura, wilgotność, terminy trwałości, itp.)

  • Dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru

  • Nadzór nad utrzymaniem ładu i porządku w magazynie i na rampie

  • Delegowanie zadań podległym pracownikom i nadzór nad prawidłową organizacją i koordynacja tych prac

  • Sporządzanie dokumentacji reklamacyjnej

  • Współpraca i wymiana informacji z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,

  • Praca w magazynie min. 1 rok

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Uczciwość, systematyczność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Znajmomość gospodarki magazynowej

  • Obsługa urządzeń komputerowych i biurowych

  • Posługiwanie się programami magazynowymi

  • Obowiązkowość i punktualność

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • Dodatek nocny w wysokości 30%

  • Premię regulaminowa w wysokości 10%

  • Dodatek – złotówkę za przepracowaną godzinę

  • Dodatek za niepalenie w wysokości 45 zł

  • Dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • premia regulaminowa w wysokości 10%

  • dodatek za niepalenie w wysokości 45 zł

Tak się u nas pracuje

Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowy w godzinach:

1 zm. 6.00- 14.00

2 zm. 14.00- 22.00

3 zm. 22.00- 6.00