Logo Pracuj.pl

Boart Longyear Poland Sp. z o.o.O firmie

4 330–4 700
brutto / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie części do wydania na produkcję
  • przyjęcia towaru na magazyn od dostawców zewnętrznych
  • rozkładanie towaru w magazynie zgodnie z ustalonym systemem
  • pakowanie części do wysyłki do klienta według zapotrzebowania
  • udział w inwentarcyzacjach
  • dbanie o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy fizycznej, w magazynie
  • znajomości obsługi komputera: pakiet MS Office
  • komunikatywności, skrupulatności, odpowiedzialności za powierzone zadania
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w siedzibie naszej firmy w Kątach Wrocławskich
  • pracę na 1-2 zmiany (przewaga pierwszej zmiany - 6:00-14:00)
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość poznania pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • dofinansowanie do posiłków w formie kart Sodexo Lunch Pass
  • wspieramy różnorodność - przyjmujemy osoby z niepełnosprawnościami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Boart Longyear Poland Sp. z o.o.

Umiejętności są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas są wartości, którymi kierujemy się w firmie. Przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pracowników, a w ślad za nim praca zespołowa, skupienie na klientach oraz uczciwość.

Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze- działamy globalnie zarówno prowadząc usługi odwiertów, jak i produkując maszyny i narzędzia wiertnicze. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Zawsze staramy się być fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

Jesteśmy pracodawcą promującym równe szanse w zatrudnieniu. Dotyczy to wielu aspektów – jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób spoza Polski oraz osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Magazynier / ka, Wrocław