Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KRAUS FOLIE Sp.J.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wojciecha z Brudzewa 44

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień do odbiorców,

  • Rozładunek i załadunek towarów, oraz ich transport wewnątrz magazynu,

  • Ilościowa i jakościowa kontrola przyjmowanych towarów,

  • Zaopatrzenie produkcji w surowce oraz materiały eksploatacyjne.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe,

  • Duże doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym,

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera (min 3 lata ),

  • Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania,

  • Doświadczenie w pracy przy pomocy czytnika (skanera)

  • Praca w systemie 4 brygadowym,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • System premii,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dofinansowanie do karty Multisport i pakietów medycznych,

  • Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • Możliwość korzystania z zakładowego apartamentu w Szczyrku,

  • Imprezy i premie okolicznościowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • system premii

Firma KRAUS FOLIE, lider w branży produkcji folii, w związku z nowymi inwestycjami i zwiększeniem ilości linii produkcyjnych, poszukuje kandydata na stanowisko: Magazynier.

Przewiń do profilu firmy