Oferta pracy

Magazynier

Axtone S.A.

  • Kańczuga

    Kańczuga, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ogólno pojęta obsługa magazynu oraz realizacja procesów logistycznych dotycząca kontroli i weryfikacji stanów magazynowych.

  • Obsługa logistyczna produkcji w zakresie kompletowania zamówień

  • Zarządzanie komponentami niezbędnymi do produkcji oraz zapasem nieprodukcyjnym (opakowania)

  • Magazynowanie wyrobów gotowych oraz realizacja wysyłek do klienta.

  • Zachowywanie jakościowych standardów organizacji poprzez przestrzeganie procedur oraz instrukcji.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad funkcjonowania magazynu, minimum dwa lata doświadczenia w pracy na magazynie.

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego wydane przez UDT oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz wysokiego składowania.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie pracy zmianowej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych i skanerów.

To oferujemy

  • Pracę w firmie inspirującej do ciągłego rozwoju zawodowego

  • Gromadzenie doświadczeń w międzynarodowym środowisku

  • Realizację zadań w oparciu o nowoczesne technologie we współpracy z zespołem profesjonalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne