Oferta pracy

Magazynier

WŁODZIMIERZ NATKANIECO firmie

WŁODZIMIERZ NATKANIEC

Dulęby 5

Katowice

Jesteśmy firmą z 30 letnią tradycją, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Magazyniera

Zadania:

  • kompletowanie i pakowanie zamówień wysyłkowych
  • przyjmowanie dostaw
  • rozładunek i załadunek towarów
  • prowadzenie i sporządzanie dokumentów magazynowych
  • dbanie o porządek stanowiska pracy

Oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy własnej
  • zaangażowania i odpowiedzialności
  • podstawowej znajomości obsługi komputera, skanera
  • szybkiego ale zarazem dokładnego i efektywnego działania

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające
  • pracę od poniedziałku do piątku od godziny 20.30
  • możliwość rozwoju i długotrwałej współpracy
  • dobre warunki płacowe
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz' lub poprzez kontakt telefoniczny (pod przyciskiem).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy