Oferta pracy

Magazynier

NORMAPRESS Sp. j.O firmie

NORMAPRESS Sp. j.

aleja Roździeńskiego 188A

Katowice

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych,
  • Kompletacja zamówień od klientów,
  • Kontrola zamówień do dostawców,
  • Załadunek i rozładunek dostaw,
  • Realizowanie zadań i obowiązków zgodnie z SZJ wg normy ISO 9001:2015,
  • Dbanie o dobre imię i prestiż firmy,
  • Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Uczciwość, sumienność, odpowiedzialność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów jakościowych,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w dynamicznej firmie na podstawie umowy o pracę w kolejności: okres próbny, czas określony, czas niekreślony,
  • System jednozmianowy,
  • Komfortowe warunki pracy w zadbanym obiekcie biurowo-magazynowym,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia techniczne,
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę pracy w zgranym, młodym zespole,
  • Wynagrodzenie: 2750 PLN brutto,
  • Premia: trzynasta pensja.

Zgłoszenia prosimy wysyłać za pomocą przycisku ,,aplikuj"

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy