Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

EMITER Sp. z o.o.O firmie

4 5005 500 brutto / mies.
  • Porcelanowa 27, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

EMITER Sp. z o.o.

Porcelanowa 27

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, wydawanie i ewidencja towarów

  • kompletacja zamówień

  • możliwość pracy przy kontroli jakości

  • skręcanie szaf teleinformatycznych

Nasze wymagania

  • uczciwość i rzetelność

  • zdolności manualne

  • osoba zorganizowana i uporządkowana

Mile widziane

  • operator wózka widłowego

To oferujemy

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy

  • praca na etat

  • praca w Katowicach, pn. - pt. w godz. 8.00 do 16.00

  • szkolenia

Emiter od 28 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją nowych technologii w elektrycznych instalacjach budynkowych (fotowoltaika, okablowanie strukturalne, inteligentny dom). Firma propaguje swoje rozwiązania poprzez współpracę z projektantami, instalatorami i hurtowniami.

W zakresie fotowoltaiki Emiter zajmuje się dystrybucją i wsparciem technicznym, projektowaniem i nadzorem inwestycji. Emiter jest oficjalnym dystrybutorem producenta falowników, firmy Zeversolar, dystrybucję Huawei i JA Solar.

www.emiter.net.pl

Przewiń do profilu firmy