Logo Pracuj.pl

Magazynier

SoNa Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • pracę z towarem w warunkach chłodniczych
  • rozładunek oraz przyjęcie towaru do magazynu zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • prawidłowe magazynowanie towarów
  • prawidłowe wydanie towaru
  • utrzymanie porządku i czystości w magazynie

Nasze wymagania

  • książeczka ds. sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej ( mięsnej, drobiarskiej, rybnej)
  • obsługa wózka widłowego
  • staranność, rzetelność, sumienność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • możliwość awansu na stanowiska szczebla wyższego
  • praca w przyjaznej atmosferze w systemie zmianowym

Benefity

  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma SoNa powstała w 1990 roku. Podstawową działalnością firmy jest przetwórstwo ryb.

SoNa jest liczącym się na polskim rynku dostawcą ryb wędzonych o wyśmienitym smaku o czym świadczą wielokrotnie nagradzane produkty wędzone. Poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik produkcji.

Magazynier, Katowice