Logo Pracuj.pl

Magazynier

LUNA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,
  • obsługa programu do fakturowania,
  • kompletacja zamówień i przygotowanie towarów do wysyłki,
  • sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek,
  • dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie,
  • dbałość o porządek

Nasze wymagania

  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • uczciwość (referencje mile widziane)

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na pełen etat – jednozmianowa – w godzinach od 8.00 do 16.00

LUNA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Luna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, dystrybutor szwedzkich narzędzi dla przemysłu i motoryzacji, maszyn do obróbki drewna i metalu oraz przyrządów pomiarowych w zakresie techniki warsztatowej i elektrotechniki

Aplikacja

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV

Magazynier, Katowice