Logo Pracuj.pl

Magazynier

Rockwell AutomationO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek dostaw, kompletacja zleceń i załadunek wysyłek
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów i zgodności stanów magazynowych
  • Obsługa Informatycznych Systemów Zarządzania Magazynem
  • Obsługa wózków jezdniowych
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Wymagane posiadanie uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego II WJO

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta LunchPass Sodexo
  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit
  • Premia roczna
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS
  • Premia miesięczna i kwartalna
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Rockwell Automation

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

If you want to be a part of Rockwell Automation, use "Aplikuj" button and send us your CV in English.

Rockwell Automation creates the future.

Create it with us!

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

Magazynier, Katowice