Oferta pracy

Magazynier

FAMUR S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów

  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej

  • uczestniczenie w inwentaryzacji

  • prawidłowe przechowywanie materiałów w magazynie

  • kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • uprawnienia na wózki widłowe i platformowe (UDT)

  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Mile widziane

  • uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne