Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

SKLEPY CYNAMONOWE s.c. OLIMPIA DUSZA, PRZEMYSŁAW DUSZA

3 0004 000 brutto / mies.
  • Obroki 130, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Obroki 130

Katowice

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem na stanowisko: Magazynier

Wymiar pracy: Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę

Praca w: Katowice, Śląskie

Opis

Zakres obowiązków

przyjmowanie i wydawanie towaru

praca na skanerze i komputerze

przygotowywanie przesyłek do wysyłki

prace inwentaryzacyjne

prace porządkowe

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

  • Prawo jazdy: kat.B,

  • solidność, uczciwość, rzetelność

  • motywacja i chęć do pracy

  • sumienność oraz dokładność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • mila atmosfera w zespole pracy

O nas

Jesteśmy firmą, która od 17 lat zajmuje się sprzedażą hurtową i internetową kaw oraz herbat, poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko magazyniera w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku. Oferujemy pracę w miłej atmosferze, 1 zmiana, od poniedziałku do piątku. Doceniamy osoby uczciwe, pracowite oraz energiczne, zapraszamy do składania ofert.