Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ELIT Polska sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Magazynowanie części zamiennych, materiałów, maszyn i urządzeń według planu sytuacyjnego

  • Magazynowanie materiałów w sposób zabezpieczający je przed zniszczeniem oraz umożliwiający łatwe sprawdzenie ich jakości

  • Terminowe i rzetelne przyjmowanie oraz wydawanie towarów i materiałów potwierdzając zgodność z dyspozycjami pod względem ilościowym i jakościowym

  • Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru

  • Przechowywanie i składowanie towaru

  • Kompletowanie towaru

  • Odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Rzetelność, dyspozycyjność

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie i obsługa wózka widłowego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat od początku zatrudnienia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym

  • Inne świadczenia pozapłacowe (szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie i od NNW, Pracownicze Plany Kapitałowe, pracownicze zniżki na zakup produktów z asortymentu)

  • Bez zmian nocnych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

ELIT Polska to wiodący dystrybutor części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego na polskim rynku. ELIT jest częścią LKQ Europe, spółki zależnej LKQ Corporation, wiodącego dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów przemysłowych w Europie. Obecnie firma zatrudnia około 27 000 osób w ponad 20 krajach europejskich.

Przewiń do profilu firmy