Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Makar Bakalie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

3 100‐4 000 zł brutto / mies.
  • Krakowska 74
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Makar Bakalie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Krakowska 74

Katowice

„MAKAR BAKALIE” jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1985 roku.  Przedmiotem naszej działalności gospodarczej jest import, konfekcjonowanie, przetwórstwo oraz sprzedaż bakalii, pestek i ziaren.

Magazynier

Główne zadania:

  • wydawanie z magazynu i przyjmowanie surowców, materiałów i wyrobów gotowych
  • kontrola odbieranego produktu pod względem ilościowym i jakościowym
  • przygotowanie dostaw i wydawanie towaru klientom z magazynu
  • wykonywanie ogólnych prac magazynowych

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, możliwość wykonania uprawnień na koszt pracodawcy
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • dobra organizacja, umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę / możliwość również pracy na umowę - zlecenie
  • pracę na pełen etat.
  • bogaty pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych : wczasy pod gruszą, dofinansowania do wypoczynku własnym i dzieci, dofinansowania do remontu, dla osób niepełnosprawnych dofinansowanie do leków itp.
  • posiłki regeneracyjne
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • pewne i terminowe wynagrodzenie

Umowa o pracę: 3 100 zł brutto miesięcznie + premia stażowa

Ogłoszenie archiwalne