Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Katowice

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny

PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą: 40-749 Katowice, ul. Tartaczna 34

Największy w Polsce importer serów oraz artykułów nabiałowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy w Centrali w Katowicach na stanowisku:

MAGAZYNIER

OPIS STANOWISKA

  • Prace związane z kompletacją zleceń, rozładunkiem, załadunkiem
  • Prawidłowe zabezpieczenie towarów
  • Prawidłowe oznakowanie towarów
  • Prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie
  • Odpowiedzialność za ład, porządek i bezpieczeństwo na swoim stanowisku pracy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia zawodowego lub średniego
  • Minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Praktycznej wiedzy z zakresu zwyczajów i technik magazynowania
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z nowoczesnymi systemami i narzędziami pracy w systemie dwuzmianowym
  • Pełną wyzwań pracę w młodym dynamicznym zespole i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię motywacyjną
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym miedzy innymi dopłaty do wypoczynku, kartę Multisport oraz pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę

ZGŁOSZENIA (CV ze zdjęciem, referencje, zgodę na przetwarzanie danych osobowych) prosimy nadsyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne