Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Katowice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NYSTAL SA jest jednym z czołowych dystrybutorów wyrobów stalowych w Polsce. Jest partnerem handlowym wiodących producentów stali w Europie. Bazując na naszym doświadczeniu oraz zapleczu finansowo-organizacyjnym realizujemy projekty, które wychodzą naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych klientów.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Praca w charakterze pracownika fizycznego w magazynie wyrobów hutniczych
    • Praca w trybie dwuzmianowym, pięciodniowym
    • Załadunki i rozładunki towaru
    • Kompletacja asortymentu
    • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej
    • Przestrzeganie przepisów BHP

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego II S
    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Staż pracy w magazynie wyrobów hutniczych – mile widziany
    • Gotowość do pracy w magazynie zewnętrznym
    • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie oparte o płacę zasadniczą plus premie
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    KLAUZULA INFORMACYJNA DLA CELÓW REKRUTACJI

    Administratorem danych osobowych kandydata do pracy będzie NYSTAL S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Konduktorskiej 14. Pozostałe dane kontaktowe: adres mailowy: [email protected], telefon: 32 355 98 30

    Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy jest:
    - przepis prawa – art. 221  ustawy z dnia 26 czerwca 1974 Kodeks Pracy,
    - oraz w pozostałym zakresie ujawnianych danych, zgoda kandydata do pracy

    Dane kandydata do pracy będą przetwarzane w celu rekrutacji w prowadzonym przez NYSTAL S.A. procesie rekrutacji na stanowisko  magazyniera, którą planujemy zakończyć  w terminie do dnia 31.08.2018
    W przypadku wyrażenia zgody przez kandydata do pracy, możemy zatrzymać dane na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do dnia 30.10.2018. Dzięki tej zgodzie, automatycznie rozpatrzymy podanie kandydata do pracy w każdej kolejnej rekrutacji, którą przeprowadzimy i powiadomimy kandydata do  pracy  o jej wyniku.
    Kandydat do pracy w każdej chwili bez podania przyczyny może cofnąć swoją zgodę wysyłając maila na adres: [email protected] i podając swoje imię i nazwisko oraz treść „cofam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
    Podanie danych osobowych określonych w art. 221 kodeksu Pracy jest niezbędne do rozpatrzenia  podania kandydata do pracy. Natomiast zgoda na przetwarzanie danych kandydata do pracy na potrzeby przyszłych rekrutacji jest dowolna, jej nieudzielenie nie wpłynie na udział  kandydata do pracy w obecnym procesie rekrutacji.
    Kandydat do pracy posiada prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz żądania przeniesienia.
    Odbiorcami danych osobowych kandydata do pracy są osoby upoważnione przez NYSTAL S.A. do przetwarzania danych osobowych w ramach obowiązków służbowych.
    Kandydatowi do pracy przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO.