Logo Pracuj.pl

Magazynier Kawy Zielonej

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Poznańska 50

Swadzim (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw i rozładunek kawy zielonej,
  • Magazynowanie towarów zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • Obsługa i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń do czyszczenia kawy
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy zgodnie ze standardami 5S
  • Ocenianie jakości przyjmowanych towarów zgodnie procedurami

Nasze wymagania

  • Wykształcenia średniego lub zawodowego
  • Konieczne uprawnień operatora na wózki widłowe UDT
  • Dokładności i rzetelności, umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy trzy zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)
  • Aktualnej Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy w magazynie

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, po roku proponujemy umowę na czas nieokreślony
  • Program kafeteryjny – bilety do kina, bilety do teatru, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku oraz możliwość otrzymania pożyczki z Kasy Zapomogowo Pożyczkowej
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku
  • Cykliczne spotkania integracyjne
  • Możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne pracowników - m.in. akcje charytatywne, sportowe
  • Bezpłatny dowóz pracowników do/z firmy do/z Poznania oraz do/z Pniew

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Magazynier Kawy Zielonej, Poznańska 50, Swadzim (pow. poznański)